Nasz drugi dzień pobytu rozpoczął się od spotkania z pracownikami firmy goszczącej - Your International Training. Następnie wraz z przewodnikiem zwiedzaliśmy Sligo. Poznawaliśmy po krótce jego historię idąc wzdłuż Dunneill River, rzeki wokół której powstawało miasto. Byliśmy pod pomnikiem jednego z najsłynniejszych poetów irlandzkich - zdobywcą nagrody Nobla - J.B. Yeats, czytaliśmy fragment jego utworu zapisanego na ścianie. Odwiedziliśmy również dwie katedry, katolicką i protestancką, pomiędzy którymi znajduje się symboliczny Peace Park, zobaczyliśmy także Sligo Abby - dominikański zakon z 1252 roku. Po spacerze odbyły się pierwsze zajęcia z języka angielskiego.

GALERIA

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika