10 października uczniowie klas 4A, 3A i 2B wyruszyli do Domu Kultury w Żołyni, na spotkanie z Jarosławem Kretem. Znany prezenter pogody, podróżnik i autor książek wygłosił wykład na temat zmian klimatycznych, których niekorzystne i coraz częściej katastrofalne skutki są już odczuwalne na całym świecie...

GALERIA

Dziennikarz zwracał słuchaczom uwagę, że odpowiedzialnym za stworzenie jednego z największych zagrożeń środowiskowych, społecznych i ekonomicznych na Ziemi jest człowiek, w rękach którego leży dalszy los planety. Uczniowie Ekonomika mogli uczestniczyć w spotkaniu dzięki uprzejmości organizatora - Gminnej Biblioteki Publicznej w Żołyni.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika