SKSonTour to cykl wydarzeń sportowych organizowanych w ramach programu Szkolny Klub Sportowy. 7 listopada to niesamowite wydarzenie miało miejsce właśnie w Łańcucie na hali sportowej MOSiR. Głównym założeniem SKSonTour jest realizacja obwodów stacyjnych, podczas których poznałyśmy nowe formy aktywności oraz poddane zostałyśmy testom sprawności fizycznej. Wszystkim zadaniom towarzyszyła doskonała zabawa i mnóstwo uśmiechu :)))
W ramach touru uczestniczyłyśmy w 10 stacjach:

GALERIA

 

1. WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY

2. DESKOROLKA

3. WIOŚLARSTWO

4. STACJA MISTRZÓW

5. FOTOBUDKA

6. SKOK W DAL

7. TEST GIBKOŚCI + WYTRZYMAŁOŚĆ + POMIARY

8. REFLEKSOMIERZ

9. BIEG WAHADŁOWY

10. STACJA NIESPODZIANKA

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika