Pod tym hasłem 7 listopada 2019 roku w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego w Łańcucie odbyły się warsztaty poprzedzające IV Powiatowy Konkurs Matematyczny w języku angielskim „I love numbers”. Uczestnikami spotkania byli uczniowie szkół ponadpodstawowych powiatu łańcuckiego wraz z opiekunami...

GALERIA

Warsztaty ukazywały zastosowanie matematyki w ekonomii, biznesie i bankowości oraz umiejętność posługiwania się językiem angielskim w tej rozwijającej się dziedzinie wiedzy. Zajęcia w sposób bardzo ciekawy prowadziła mgr Magdalena D. Suraj asystent naukowo - dydaktyczny Katedry Rynków Finansowych i Finansów Publicznych Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Organizatorem warsztatów był Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Łańcucie we współpracy ze Stowarzyszeniem EKONOMIK. W tę niecodzienną inicjatywę poprzez wsparcie finansowe włączył się Bank Spółdzielczy w Łańcucie.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika