12 listopada w Domu Dziennego Pobytu Seniora Caritas Łańcucki EKONOMIK zorganizował szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości. W uroczystości uczestniczyli zarówno uczniowie jak i seniorzy. Uczniowie zaprezentowali Legionową Poezję, a zespół wokalny "Ekonomik" Patriotyczne Pieśni...

GALERIA

Ważnym punktem programu były prelekcje na temat naszych lokalnych bohaterów. Pierwsza dotyczyła żołnierskiej służby płk. Ignacego Szpunara z Albigowej (postać pułkownika zaprezentował przedstawiciel rodziny Pan doktor Wit Tybulczuk), a druga pod hasłem: „Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich…” (wspomnienie o rodzinie Ulmów przez członka rodziny Pana Stanisława Niemczaka)

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika