Uczniowie z klasy III A: Anna Perec i Rafał Marszał uczestniczyli w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich. Podczas zawodów zmagali się oni z testem obejmującym wiedzę i umiejętności z zakresu problematyki ogólnej i tematu wiodącego w dziedzinie nauk ekonomicznych. Temat wiodący V Olimpiady WiUH-M to: „Gospodarstwo domowe jako podmiot ekonomiczny gospodarki rynkowej”.

GALERIA

Laureaci i finaliści tej Olimpiady są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w 2020 roku. Z niecierpliwością czekamy na wyniki i naszej reprezentacji życzymy tego sukcesu.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika