19 listopada 2019 r. w Rzeszowie obył się etap wojewódzki Turnieju gry planszowej „Czas na Start – up” zorganizowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”. Naszą szkołę reprezentowały dwie czteroosobowe drużyny z klasy IRG i IAG.

GALERIA

Podczas gry uczniowie walczyli o stworzenie najlepszego na rynku start – upu, wykorzystując do tego wiedzę i umiejętności zdobyte podczas wcześniej przeprowadzonych w formie warsztatów lekcji o Funduszach Europejskich. Rywalizowało ze sobą 58 drużyn, które musiały skutecznie wykorzystywać nadarzające się okazje i podejmować rozważne decyzje. Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą, kreatywnością i pracowitością.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika