Hasło przewodnie XV edycji OP: Zarządzanie różnorodnością w organizacji
W czwartek 5 grudnia 2019 r. odbył się w naszej szkole I etap Olimpiady Przedsiębiorczości. Uczniowie z klasy IIE, IIIE i IIB Technikum wzięli udział w rywalizacji, na etapie szkolnym...

Rozwiązywali oni z test składający się z 50 pytań zamkniętych o zróżnicowanym stopniu trudności (25 pytań łatwiejszych i 25 trudniejszych). Dodatkowym czynnikiem stresogennym dla zawodników tej olimpiady było to, że za udzielenie błędnych odpowiedzi otrzymywali oni punkty ujemne. Obecnie czekamy na oficjalne wyniki, które wkrótce zostaną ogłoszone przez Komitet Okręgowy Olimpiady, mieszczący się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika