Miejska Biblioteka Publiczna ogłosiła konkurs na opracowanie Questu (gry terenowej) w ramach projektu "Tajemnice łańcuckich uliczek". Quest jest metodą aktywnego odkrywania miejsc przy pomocy wierszowanych wskazówek, które prowadzą w terenie, prezentują jego historię, kulturę i przyrodę, a także pozwalają rozwiązać zagadki prowadzące do skarbu...

Uczniowie wybranych szkół mieli sami wybrać tematykę związaną z naszym miastem, określić trasę questu i opracować go w formie wierszowanej (łącznie z grafiką). Finalistami zostały uczennice Zespołu Szkół Nr 3 w Łańcucie: Natalia Cisek, Magdalena Frączek, Monika Węgrzyn oraz Patrycja Szmuc z 2 klasy Technikum Organizacji Reklamy, które przygotowały quest pt. „Śladami architektury Cetnarskich". Quest będzie dostępny już niedługo w ogólnopolskiej aplikacji mobilnej (Questy Wyprawy Odkrywców).
GRATULUJEMY!

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika