12 grudnia w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego w Łańcucie odbył się IV Powiatowy Konkurs Matematyczny w języku angielskim „I love numbers”. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych,

GALERIA

a także motywowanie uzdolnionej młodzieży do nauki języka angielskiego i jego praktycznego wykorzystania, a nauczycieli do pracy z młodymi pasjonatami. Konkurs odbywa się na trzech poziomach: szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe – poziom podstawowy oraz rozszerzony. W tym roku do konkursu przystąpiło łącznie 57 uczestników
Konkurs jest objęty patronatem Starosty Łańcuckiego, a gospodarzem jest jedna ze szkół ponadpodstawowych powiatu łańcuckiego, wybierana w drodze losowania. W tym roku gospodarzem IV edycji był Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie.
Uroczyste ogłoszenie wyników oraz nagrodzenie laureatów i uczniów wyróżnionych odbyło się w sali wykładowej Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego w Łańcucie. W tym roku miało to miejsce 18 grudnia o godzinie 9.00 i uroczystości tej przewodniczyła pani Barbara Pilawa-Kraus - Wicestarosta Łańcucki wspólnie z panem Jackiem Królem dyrektorem Zespołu Szkół nr 3 w Łańcucie.

Na podium stanęło łącznie trzynastu uczniów, dwunastu otrzymało wyróżnienia.


Szkoła podstawowa:
I miejsce - Jakub Trojanowski SP 2 w Łańcucie
II miejsce - Krzysztof Lalicki SP w Krzemienicy
III miejsce - Hubert Pokrywka SP 4 w Łańcucie
- Borys Rupa SP 1 w Rakszawie
- Wiktor Baran SP 2 w Łańcucie
Wyróżnienia: - Oskar Przybyła SP 1 w Rakszawie
- Błażej Piestrak SP w Dąbrówkach
- Marcelina Kuszaj SP w Dąbrówkach

 

Szkoła ponadpodstawowa - poziom podstawowy:
I miejsce - Krzysztof Nycz ZS 2 w Łańcucie
- Jakub Pawlak ZS 2 w Łańcucie
II miejsce - Jakub Żelazny ZS 2 w Łańcucie
III miejsce - Tobiasz Podolec ZST w Łańcucie
Wyróżnienia: - Bartłomiej Jakielaszek ZST w Łańcucie
- Jakub Sochacki ZST w Łańcucie
- Patryk Babiarz ZST w Łańcucie
- Jakub Pelczyk ZS 2 w Łańcucie
- Marcin Baran ZS 2 w Łańcucie

 

Szkoła ponadpodstawowa - poziom rozszerzony:
I miejsce - Miłosz Bar I LO w Łańcucie
II miejsce - Szymon Dzwonnik I LO w Łańcucie
III miejsce - Karol Angrys I LO w Łańcucie
- Szymon Kwolek I LO w Łańcucie
Wyróżnienia: - Adrian Szpunar I LO w Łańcucie
- Adam Golenia II LO w Łańcucie
- Julia Kruk II LO w Łańcucie
- Monika Szczepańska II LO w Łańcucie

 

Dziękujemy wszystkim – młodym i zdolnym uczniom oraz ich nauczycielom za liczne uczestnictwo i miłą atmosferę. Cieszymy się, że jest wśród nas tak wielu uczniów, którzy chcą rozwijać zainteresowania i pasje, a także sprawdzać swoje umiejętności, mierząc się z innymi, równie utalentowanymi rówieśnikami.


Nagrody i upominki ufundowało Starostwo Powiatowe w Łańcucie oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie – Ekonomik. Dziękujemy panu Józefowi Skomrze – dyrektorowi Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego za serdeczność i gościnność.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom, oraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu matematycznego „I love numbers”.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika