DRODZY NAUCZYCIELE I UCZNIOWIE ŁAŃCUCKIEGO EKONOMIKA zawieszone zajęcia w szkole nie oznaczają przedłużonych ferii. Apeluję do Was nie zmarnujcie tego czasu i nie traktujcie go jako okresu zupełnie wolnego od nauki. Zaistniała sytuacja związana z koronawirusem wymusza na nas nowe podejście do procesu dydaktycznego.
Za Ministrem Edukacji Narodowej zachęcam wszystkich nauczycieli, aby w najbliższym czasie wspierali naszych uczniów w nauce i przekazywali im materiały do samodzielnej pracy w domu. Szczególnie proszę o objęcie opieką uczniów, którzy przygotowują się do tegorocznego egzaminu maturalnego oraz zawodowego i udostępnienie im niezbędnych materiałów. Dzisiejsze technologie informatyczne dają nam ogromne możliwości. Można wykorzystać Facebook, Messenger, Skype, Youtube, komunikator e-Dziennika, poczta e-mail, dyski wirtualne, portal epodreczniki.pl, itp.
Liczę na Państwa pomysłowość, kreatywność i innowacyjność.

Z poważaniem
Jacek Król – dyrektor ZS nr 3 w Łańcucie

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika