W dniu 18 października 2013 roku młodzież naszej Szkoły wraz z Dyrekcją i Nauczycielami zgromadziła się w Kościele Farnym w Łańcucie na połączonych obchodach Dnia Papieskiego i Dnia Patrona SK "Caritas" Świętego Jana z Kęt.

Uroczystości rozpoczęła Msza Święta odprawiana przez Księdza mgr Pawła Bajger, który również wygłosił homilię do zgromadzonych. Natomiast czytania i śpiewy należały do członków Szkolnego Koła "Caritas". W czasie śpiewów na instrumentach muzycznych grał Ksiądz mgr Rafał Szykuła. Po skończonej Mszy Świętej rozpoczęła się akademia poświęcona Papieżowi Janowi Pawłowi II. Akademię przygotowała Pani mgr Barbara Smała i Ks. mgr Rafał Szykuła.

Opiekun SK "Caritas"

 

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika