Ciekawa inicjatywa naszego absolwenta! Podcast "Dlaczego nie?” powstał z powodu chęci połączenia dwóch rzeczy, które kocham. Rozmawiania z ludźmi i uczenia się od nich. Uważam, że dzielenie się z innymi ludźmi zdobytym doświadczeniem jest wspaniałym pomysłem. Dlatego do podcastu chciałbym zapraszać gości, którzy mogą podzielić się swoją wiedzą na poszczególne tematy, które pomogą moim słuchaczom i mi, w rozwijaniu się i budowaniu życia na własnych zasadach. Tytuł podcastu to maksyma, którą znalazłem w pewnej książce, “Nie pytaj dlaczego?” zapytaj “dlaczego nie”, towarzyszy mi ona do dzisiaj. Ja zapytałem siebie, Dlaczego by nie ruszyć z podcastem? I oto on, Dlaczego nie? Podcast.

 

Oto dwa pierwsze wywiady:

1) DNP 001 – Angelika M. Talaga – Co mogą zrobić rodzice, aby pomóc swoim dzieciom w edukacji i jak zacząć zmieniać system edukacji?

2) DNP 002 – Artur Kucharzyk – Kupić czy wynająć? Jak podjąć decyzję, która może zaważyć na całym twoim życiu?

Zapraszam

Wojtek Swiątoniowski

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika