W środę 11 września uczniowie klasy I RG, pod opieką nauczycieli: Anny Krowickiej, Magdaleny Władyki i Jacka Hejnosza, uczestniczyli w spływie kajakowym po rzece Tanew. Przyjemna atmosfera budowała się już od samego początku. Wesołe rozmowy, śpiewy i dreszczyk emocji wypełniały cały autokar...

GALERIA

Po dojechaniu do Rancza Pisklaki przydzielono nam kajaki i wyruszyliśmy w „morską” przygodę.
Wiadomo, początki były trudne, zaliczane szuwary, płynięcie tyłem, odpływające kapoki, pokonywanie trasy wpław, lecz mimo trudności poczucie humoru, nawet na minutę, nie opuściło ani uczniów ani nauczycieli. Było pluskanie, chlapanie i „panierowanie” w piasku. Dziecinna radość udzielała się wszystkim.
Z uśmiechem pokonywaliśmy kolejne przeszkody, uderzając często kajakiem w brzeg to z jednej to z drugiej strony rzeki. Podziwialiśmy piękno przyrody i zachwycaliśmy się błogą cisza płynąc daleko od cywilizacji.
Po paru godzinach wiosłowania nasz spływ zakończyliśmy (niekoniecznie w suchym i czystym stanie) w malowniczym ranczo. Wspólnie zapaliliśmy ognisko i zjedliśmy ze smakiem pyszną kiełbasę.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika